Pracownicy pomagają

Akcja krwiodawstwa w Krakowie i w Warszawie za nami

W Alior Banku zorganizowaliśmy akcje krwiodawstwa – pod centrale w Krakowie i Warszawie podjechały krwiobusy. Zaprosiliśmy każdego pracownika na orzeźwiającą lemoniadę, a każdego krwiodawcę obdarowaliśmy upominkiem.

Akcja odbyła się nieprzypadkowo w czerwcu, wtedy obchodzony jest  Światowy Dzień Krwiodawcy.

Ze wszystkich osób, które zgłosiły swój udział w akcji, 44 mogły i oddały krew. Zebraliśmy łącznie 20 litrów krwi, co bardzo ucieszyło ekipy medyków z Regionalnych Centrów Krwiodawstwa, którzy przeprowadzili akcję. To świetny wynik!

Zrób przelew życia - akcja krwiodawstwa Fundacji Alior Banku
Dzieci i opiekunowie domu dziecka we Lwowie (przekazanie laptopów od Fundacji Alior Banku)

Laptopy dla Ukrainy

Pod koniec kwietnia 2023 pracownicy Działu Obsługi Operacyjnej Alior Banku odwiedzili Dom Dziecka we Lwowie oraz i Szpital Rejonowy w Kopyczyńce obw. tarnopolski, gdzie przekazali laptopy przygotowane przez Fundację Alior Banku.

Laptopy posłużą dzieciom do edukacji i spędzania wolnego czasu, a pracownikom szpitala do przyspieszania diagnostyki i załatwiania spraw administracyjnych.

Wspieramy młodych szachistów

Centrum Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej w Legionowie organizuje zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży. Fundacja Alior Banku za pośrednictwem Magdaleny Krawczyk z Działu Daily Banking, podarowała książki oraz zegary szachowe, które wspierają cotygodniowe gry edukacyjne oraz turnieje szachowe.

Dzięki tym pomocom dzieci mogą aktywnie i z radością rozwijać swoje zdolności zgłębiając tajniki gry w szachy. Uczestnikom życzymy wielu wygranych turniejów szachowych!

Uśmiech na hulajnodze

Pod koniec kwietnia 2023 pracownicy Działu Obsługi Operacyjnej Alior Banku odwiedzili Dom Dziecka we Lwowie oraz i Szpital Rejonowy w Kopyczyńce  obw. tarnopolski, gdzie przekazali laptopy przygotowane przez Fundację Alior Banku.