Poznaj naszą grę!

Czym jest inflacja? Czym się różni lokata od pożyczki?
Czy pieniądze powinny stanowić cel w życiu czy pomagać w realizacji pasji?

Na wszystkie te pytania odpowie nasza gra Igrzyska Talentów. Ta planszowa gra ekonomiczna przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych już od dziesiątego roku życia. Około czterdziestopięciominutowa, dynamiczna rozgrywka dedykowana jest dla dwóch do pięciu graczy.

Grę będziemy dystrybuować bezpłatnie już od początku czerwca do szkół i innych placówek oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych, a także do świetlic środowiskowych.

Igrzyska Talentów uważamy za otwarte!

Wszechstronnie uzdolnieni uczestnicy pojawili się już na starcie i niebawem wkroczą na trzy ścieżki rozwoju. W czasie tych niezwykłych zawodów będziecie musieli umiejętnie korzystać ze swoich talentów i dokonywać trafnych wyborów. A także robić dobry użytek ze swoich pieniędzy, co również jest talentem.

Pamiętajcie, że pieniądze nie są w grze (i życiu!) najważniejsze, ale to dzięki nim można realizować swoje cele, spełniać marzenia i pokonywać kolejne pola na różnych ścieżkach rozwoju.

Igrzyska Talentów - karty gracza
Igrzyska Talentów – karty gracza

Poznajcie bohaterów naszej gry! Optymistyczny Piesław, odważny Koteusz, spokojna Szczurelia czy gotowy na przygody Ptaszysław? Wybierz, którym bohaterem jesteś. A już wkrótce poznacie kolejną postać.

Gotowi do rozgrywki? Niech talenty niosą Was w kierunku zwycięstwa!

Jak powstała gra Igrzyska Talentów?

Główną misją naszej fundacji jest edukacja finansowa. Uważamy, że warto zacząć ją jak najwcześniej! A najlepszą formą nauki jest nauka przez zabawę. Stąd pomysł na grę, która łączy rozrywkę z elementami edukacyjnymi.

Mechanizm gry stworzyli prof. UW dr Adam Chmielewski i dr Michał Mijal – doświadczeni pracownicy Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, oryginalne ilustracje powstały dzięki agencji kreatywnej Neonshake. A nad całością czuwali pracownicy fundacji.

Igrzyska talentów w całej Polsce (gra planszowa Fundacji Alior Banku)
Gra Igrzyska Talentów - plansza

Zamów grę

Pamiętaj, że gra przeznaczona jest dla placówek opiekuńczo-oświatowych. Przyślemy ją bezpłatnie do zweryfikowanych odbiorców, aż do wyczerpania zapasów.