Fundacja Alior Banku rośnie w siłę

22 grudnia 2022

Fundacja Alior Banku zaczęła realizować swoją misję zarówno poprzez autorskie programy, jak i współpracę z podmiotami zewnętrznymi. W 2023 r. skupimy się również na edukacji. Uważam, że banki, jako instytucje zaufania publicznego, powinny aktywnie uczestniczyć w tym procesie. Naszym pomysłem jest dotarcie do odbiorców w wieku szkolnym, a następnie studentów, poprzez programy grantowe. Aby uzupełnić przekaz, chcemy dotrzeć także do nauczycieli. Wspólnie z Alior Bankiem będziemy budować w 2023 r. solidny fundament do stania się liderem odpowiedzialnego biznesu. Wierzę, że nasze działania realnie pomogą potrzebującym.

– powiedział Krzysztof Smoleń, prezes Fundacji Alior Banku, w Dzienniku Gazecie Prawnej.
Alior Bank Pomaga

Przeczytaj cały wywiad w serwisie Gazety Prawnej.